Sıkça Sorulan Sorular

Genel olarak saat 18:00'a kadar gelen tüm siparişleri aynı gün göndermeye çaba gösteriyoruz. Zaman zaman ürünlerin stoklarda tükenmesi ve tedarikçi firmdan gelmesi 1-2 günü bulabilmekte ve bu nedenle bazı siparişerin gönderimi yakşalık 3 iş gününü bulabilmektedir. 
Markafox.com'da satışa sunduğumuz tüm ürünler garanti kapsamındadır. Ürünleri orjinal ambalajında, içeriği eksiksiz, herhangi bir kırık, çizik ve hasar olmadan size geldiği gibi, satış faturasıyla birlikte 15 gün içerisinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.
Genel olarak alışverişinizle ilgili yaşadığınız tüm sorunlarla ilgili direkt Destek Ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Konu hakında size gerekli bilgilendirme yapılacak çözüm üretilerek sorun çözülecektir.
Siparişiniz gönderildikten sonra, anlaşmalı kargo şirketinin kargo takip kodu sisteme girilir. Ayrıca Markafox.com'a kayıtlı telefon numaranıza bir SMS gelir. Böylece paketinizin durumunu kargo firmasının takip bölümüne, kargo takip kodunu girerek takip edebilirsiniz.
Sadece anlaşmalı kargo şirketimiz üzerinden gelen paketler teslim alınır. Farklı bir kargo firmasıyla gönderilen paketler teslima alınmaz ve sze geri döner. Kargo ücretini ödemek koşuluyla farklı bir kargo firmasıyla gönderim yapabilirsiniz.
Yükleniyor...